Polish English German Russian Ukrainian

Zawartość tej strony wymaga nowszej wersji programu Adobe Flash Player.

Pobierz odtwarzacz Adobe Flash

header background

AGENCJA CELNA RZESZÓW

 •  Agencja celna Gomar Rzeszów: posiada procedurę uproszczoną w wywozie i przywozie, oraz certyfikat AEO

  Świadczymy usługę rozliczania podatku VAT importowego w deklaracji VAT-7  ( Zapraszamy do skorzystania z możliwości dokonania odprawy celnej z odroczonym podatkiem VAT, która pozwala na realizowanie odpraw celnych bez konieczności zapłaty podatku VAT należnego z tytułu importu). Z nami importujesz bez VAT-u

   

  spełniamy  warunki ustawy o podatku od towarów i usług dotyczące przedstawiciela podatkowego i świadczymy usługę zgodnie z wymogami art. 18d ust. 1 ustawy, w przypadku gdy po odprawie celnej  importowej następuje bezpośrednio wewnątrzwspólnotowa dostawa do innego kraju UE niż Polska (procedura celna  4200).

  Gwarantujemy sprawna obsługę celna w zakresie nadawania towarom przeznaczenia celnego, w tym przede wszystkim objęcia towarów procedurą celną.

  W oparciu o wyszkoloną kadrę, służymy doradztwem z zakresu szeroko pojętych spraw celnych występujących w międzynarodowym obrocie towarowym.

  Nasza agencja celna może dokonywać przed organami celnymi wszelkich czynności przewidzianych w przepisach prawa celnego, w szczególności:

  - przygotowywać niezbędne dokumenty i dokonywać zgłoszenia celnego

  - uiszczać należności celne przywozowe lub celne wywozowe oraz inne opłaty

  - podejmować towary po ich zwolnieniu

 • Zapewniamy profesjonalne przedstawicielstwo przed organami celnymi, udzielanie gwarancji na zabezpieczenie długu celnego.

   

 • Magazynowanie/logistyka:

  Do państwa dyspozycji mamy także powierzchnie magazynowe wysokiego składowania o powierzchni 300m2

 • Nasza oferta skierowana jest głównie do firm dokonujących obrotu towarowego z zagranicą, w szczególności do firm stosujących procedury gospodarcze i zawieszające, Współpracujemy z wieloma partnerami w kraju jak również za granicą co umożliwia nam oferowanie szereg usług  które wymagają dużego doświadczenia

 • Nasza wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w dokonywaniu odpraw celnych gwarantuje wysoki poziom naszych usług.

  Dokonujemy płatności w imieniu Klientów należności celnych, podatkowych i innych związanych ze zgłoszeniem towaru organom celnym, Zapewniamy profesjonalne przedstawicielstwo przed organami celnymi, udzielanie gwarancji na zabezpieczenie długu celnego wypełniamy karnet y TIR, listy  przewozowe CMR, wystawiamy  świadectwa pochodzenia EUR1, wypełniamy dokumenty akcyzowe, i również wnosimy  odwołania i inne wnioski podlegające  rozpatrzeniu przez organy celne, występujemy o uzyskanie pozwoleń celnych


Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu w celu udzielenia Państwu wyczerpujących informacji.